By Matt Vantuch
CEO - Periscope Media

Stejný cíl

Rád bych Vás touto cestou oslovil a zároveň informoval o tom, na čem jsme v posledních měsících pracovali, jaké nové produkty jsme představili, na čem pracujeme a hlavně co to pro Vás znamená.

Náš cíl se nezměnil, jen jsme upravili cestu, jak se k němu dostat rychleji a jednodušeji.

Dobrá tedy, pojďme se nejdříve vrátit o rok zpět. PayMe peněženka je určena k placení a využívání nasbíraných odměn u partnerských firem na Slovensku a v Česku. Podepsali jsme smlouvu s většími partnery jako například SFZ - Slovenský fotbalový svaz. Co to znamená? Znamená to, že kdokoliv si zakoupí vstupenku online na reprezentační zápasy pořádané SFZ a hrané doma na Slovensku, bude odměněn formou kreditů do PayMe peněženky. Tyto kredity následovně může využít u partnerských firem.

Pokračovali jsme v oslovování větších firem v Česku i na Slovensku s výsledkem celkem chvalitebným. Vytvořili jsme přes 500 000 účtů během pár měsíců. V současné době jsme v jednání o spolupráci s největšími bankovními institucemi na Slovensku a v Česku. Jména těchto bank zde ještě z pochopitelných důvodů nebudu zveřejňovat. Naše nové produkty nás staví do velmi silné pozice a jsme připraveni spolupracovat s vybranou bankou v oblasti odměňování a odlišení jejich klientů od jiných bank a také v rámci banky, podle typu klienta.

Vysvětlení jmén

Periscope Media

Periscope Media je jméno firmy, pod kterou fungujeme již 13 let.

PayMe

Produkty firmy Periscope Media. Jako například:

Co je vlasně nového?

Během tohoto a minulého roku, kdy probíhalo několik jednání s velkými potenciálními partnery jsme přehodnotili a vybudovali celou novou IT infrastrukturu, servery, zabezpečení a vše co k tomu patří. Hlavní sídlo Periscope Media LLC. je pořád v Los Angeles, Kalifornii, ale založili jsme také Periscope Media s.r.o. se sídlem v České Republice z důvodů jednoduššího účetnictví. Přepracovali jsme systém odměňování a doporučování. Je možné, že si nás pamatujete jako MLM společnost. To již není pravda. Periscope Media není MLM a nemá nic společného s MLM strukturou odměňování. Již přes 10 let jsme odměňovali za doporučení našich služeb a produtků podle vlastního Periscope Media Affiliate programu a k tomu jsme se také vrátili. Přes 1 000 000.00 dolarů vyplacených v affiliate odměnách svědčí o tom, že tento způsob odměňování se pro nás hodí nejlépe. Periscope Media affiliate program můžete vidět pod záložkou Affiliate Program. Spojili jsme se s největšími dodavateli letenek, zájezdů, autopůjčoven a zážitkových dovolených a máme již dnes připravený vlastní cestovní portál, s více než 750 000 nabídkami, na kterém budou moci koncoví uživatelé využívat nasbírané odměny a také sbírat odměny za nákupy. Dále jsme nepřetržitě pracovali na vylepšení řady PayMe produktů a k tomuto tématu jsem se chtěl hlavně dostat.

Tento email slouží mimo jiné i jako první krok do nového období, kdy Vás začneme seznamovat s aktualizovanou řadou PayMe produktů. Malé, střední ale i velké firmy mohou využít PayMe produkty k svému vlastnímu firemnímu marketingu. Například PayMe Gifts umožňuje firmám jednoduše vystavit a prodávat online dárkové poukazy. PayMe Deals umožňuje okamžitý prodej produktů nebo služeb online na vlastní webové stránce bez nutnosti pořizování platební brány a ostatních technických věcí, které mnohdy drží firmy od prvního kroku k online prodeji. PayMe Website je další produkt z řady PayMe, tento nástroj umožňuje tvoření webových stránek pro osoby i firmy pomocí jednoduchého a srozumitelného online průvodce. O PayMe Website si můžete přečíst více zde.

Vše o čem je Periscope Media a jaké možnosti máte při využívání PayMe produktů se dozvíte zde Periscope Media webových stránkách a teké z blogů a emailů, které připravujeme.

S pozdravem a přáním krásného a úspěšného léta ...

Matt Vantuch
CEO - Periscope Media