Produkty Periscope Media


Produkty Periscope Media řeší marketing firem od A-Z. Od roku 2004 poskytujeme služby v oblasti tvorby webových stránek, prodeje online dárkových poukazů, speciálních nabídek a více.

13 let zkušeností

Dlouholeté zkušenosti v oblasti online marketingu, věrnostních a bonusových programů, affiliate programů a tvoření webových prezentací pro malé, střední a velké firmy nás posunuje o několik kroků před konkurencí.

PayMe Gifts

Na Vašich PayMe webových stránkách vystavíte dárkové poukazy bez nutnosti pořizování vlastního eshopu a platební brány. Pro koncového zákazníka je nákup dárkových poukazů jednoduchý s možností sdílení a darování přes email.

Více o Dárkových poukazech

PayMe Website

Tvorba webových stránek pomocí jednoduchého online průvodce, bez obav o technické věci jako je hosting, doména, bezpečnost a další. Vše je zahrnuto v jednom balíčku. Již dnes používá PayMe website pro prezentaci své firmy, svých produktů nebo služeb tisíce firem.

Více o PayMe website

PayMe Deals

Speciální nabídky - Další možností jak oslovit zákazníka, je vystavení speciálních nabídek. Pro koncového zákazníka je nákup a sdílení speciálních nabídek rovněž jednoduché pomocí online prostředí - PayMe peněženky, nebo emailu.

Více o PayMe Deals

Rezervace

Sekce rezervace je součástí PayMe website balíčku a nabízí opět jednoduché řešení pro malé a střední firmy, které vyžadují od svých klientů rezervaci před poskytnutím služby. Jako například kadeřnictví, fitness trenér, kosmetika a mnoho dalších, kde zřizování drahého rezervačního systému nemá ekonomický smysl.

Více o online rezervacích

PayMe Market

Online prodejní portál který shromažďuje vše pod jednou střechou. Prodej dárkových poukazů, speciálních nabídek, PayMe Travel, vstupenek. Nákupy na PayMe market se zobrazí v PayMe peněžence.


PayMe Wallet

Online prostředí pro využití veškerých zakoupených PayMe produktů, jako hotely, dárkové poukazy, speciální nabídky a podobně.


PayMe Travel

Přes 750 000 nabídek hotelů, dovolených, letenek, autopůjčoven a všeho kolem cestování. Cestovní protál, který poskytuje porovnatelné a mnohdy levnější ceny jako největší světové cestovní portály. PayMe Travel poskytuje možnost nákupu za nasbírané odměny z nákupů a bankovních věrnostních programů.


PayMe Tickets

Nabízíme vlastní portál pro prodej vstupenek na větší akce, jako sportovní zápasy, vstupenky do divadla, vstupenky na festivaly a podobně.

V současné době jsme exkluzivní prodejní portál pro zápasy slovenské fotbalové reprezentace.


Bank Loyalty

Odlišení klientů banky od konkurence, exkluzivní nabídky pouze pro klienty banky jako VIP vstupenky v oblasti kultury a sportu, vstup do letištních salónků po celém světě, exclusivní nabídky od partnerů a mnoho dalších. Pro detaily o bankovním programu PayMe nás kontaktujte.

Chci vědět více o bankovním programu

Affiliate Program

Nabízíme jedny z největších affiliate odměn. S našimi affiliate partnery osobně pracujeme a poskytujeme jim prostředí a nástroje pro šíření Periscope Media produktů online i offline. Affiliate program provozujeme od roku 2004, vždy vyplácíme odměny včas, přímo na bankovní účet affiliate partnera.

Více o Affiliate programu

Fit pro každého

Periscope Media je kompletní řešení pro malé, střední i velké firmy, banky, koncového uživatele nebo affiliate partnera.

Pro firmy

Zjisti jak jednoduše využít PayMe produkty k podpoře tvého podnikání.

Východy pro firmy

Pro uživatele

Využívání PayMe produktů koncovým uživatelem má mnoho výhod.

Výhody pro uživatele

Pro Affiliate

Kompletní systém pro šíření PayMe produktů pro affiliate partnera.

Affiliate Program