Tvorba webových stránek online


Moderní jednostránkový web zdarma a snadno pomocí průvodce a nastavitelných sekcí.

Webové stránky opravdu pro každého

Tvorba webových stránek během pár minut snadno a zdarma. Pokud umíte poslat email, tak si také umíte vytvořit kompletní webovou stránku pomocí jednoduchého a srozumitelného online průvodce.
Firemní nebo Osobní

Firemní webové stránky nebo osobní, SEO optimalizace, moderní design a více.

Eshop zdarma

S integrovaným eshopem si vystavíte své produkty nebo služby jednoduše a rychle

Rychlé úpravy

Webové stránky si upravíte snadno a zdarma kdykoliv ze své administrace.

Responsivní

Optimalizace webových stránek pro mobilní přístroje je samozřejmostí.

13 let zkušeností = Tisíce spokojených zákazníků

Naše specilizace od roku 2004 - Tvorba webových stránek, SEO optimalizace, online marketing, affiliate program.

Jedinečný online průvodce

Proměňte svou představu v realitu pomocí jednoduchého a srozumitelného online průvodce. Vytvořte si sami profesionální webové stránky bez znalosti kódu.

Domovská stránka

Ohromte konkurenci a návštěvníky vašich webových stránek hned na první pohled fotkou přes celou domovskou stránku. Domovská stránka se ukáže s fotkou přes celou obrazovku na počítači, laptopu, tabletu i veškerých mobilních zařízeních.


Lightbox Fotogalerie

Lightbox fotogalerie je nejmodernější způsob zobrazování fotek a galerií na webu. Fotky se načítají do prohlížeče rychle, okolí fotky se ztmaví pro větší výraznost. Lighbox fotogalerie funguje krásně i na mobilních zařízeních.


Produkty a služby

Představení a popis produktů, nebo služeb je nezbytnou součástí každé webové stránky. Pomocí PayMe online průvodce k tvoření webových stránek si vystavíte nabídku svých produktů nebo služeb behem několika minut s dokonalým popisem a ilustrační fotkou.


Online menu - nabídka služeb

Tato sekce se může použít pro cenník služeb nebo v případě restaurací, pro vystavení stálé nabídky jídel, pití a také denního menu. Vystavte si jednoduše menu na celý týden podle dní v týdnu.


O nás

Sekce O nás nabízí více prostoru pro popsání Vaší činnosti. Zde můžete také použít ilustrační fotku a popsat detailně vše co by Vaši stálí a potenciální návštěvníci webových stránek o Vaši činnosti měli vědet.


Náš tým

Představte návštěvníkům Vašich webových stránek Váš tým. Tato sekce je ideální pro detailnější spojení s klienty. Ukažte jim kdo stojí za Vaší firmou, kdo pomáhá Vašemu úspěchu.


Eshop zdarma

Webová stránka PayMe website Vám nabízí jedinečnou možnost ihned prodávat. Dárkové poukazy, Speciální nabídky nebo jiné typy produktů jako například kurzy, masáže, tréningové lekce, vstupné na různé akce a podobně. To vše bez nutnosti mít vlastní platební bránu. PayMe website se postará o vše a po dokončené transakci se prostředky objeví na Vašem firemní účtu.


Kontakt / Rezervace

V PayMe website průvodci si nastavte kam Vám budou přicházet zprávy z kontaktního formuláře. Tento kontaktní formulář může také sloužit jako online rezervace pro Vaše klienty. Pokud jste zadali adresu Vašeho podniku, návštěvníkům se zobrazí krásná Google mapa.


FAQ

Webové stránky by měly obsahovat také sekci FAQ. V této sekci můžete přehledně zodpovědět nejčastější dotazy, které se Vaši klienti mohou ptát. FAQ se na Vašich stránkách zobrazí v podobě krásné a přehledné sekce. Otázky jsou pod sebou velkým písmem a odpovědi se zobrazí při kliknutí na danou otázku.


Krásný footer

Na samém konci Vaší webové stránky je krásný profesionální footer. Je to sekce, ve které se automaticky doplní odkazy, podle Vámi vyplněných sekcí. Zde se také zobrazí odkazy na Vaše sociální sítě.


Technické věci nechejte na nás

Spokojenost zákazníka je náš jediný cíl. Vaše webové stránky zahrnují všechny níže uvedené služby. Tyto služby jsou u jiných firem většinou za příplatek nebo součástí prémiových balíčků. S PayMe website se o nic technického nemusíte starat.

SEO optimalizace

Neustále se staráme o to, aby Vaše stránka odpovídala posledním standartům SEO optimalizace a tím také byla co nejdříve dohledatelná nejpoužívanějšími vyhledávači jako Google a Seznam.

Krásné kódování

Přehledný neboli semantický web je základem úspěšné webové stránky. S čistým kódem je stránka rychlejší a vyhledavače si ji oblíbí rychleji a tím se zlepší i SEO.

Síla Cloud hostingu

Vaše webové stránky jsou hostovány neboli uloženy v cloudu. Pro Vás to znamená rychlejší a bezpečnější web pro návštěvníky Vašich webových stránek.

Webové Zabezpečení

Vaše webová stránka je zabezpečená https certifikátem proti nečekaným útokům, které se bohužel stávají častěji a častěji. Bezpečnost Vašich webových stránek je naše priorita.

Rychlý web

Čím rychlejší webová stránka je, tím se návštěvníci raději vracejí a také vyhledavače hodnotí stránku výše. Používáme nejnovější technologie na zrychlení Vašich webových stránek.

Ehop zdarma

Nepotřebujete plnohodnotný eshop? Rád by jste vystavili jen Dárkový poukaz nebo speciální nabídku? Máte několik produktů nebo služeb jako například tréningové lekce, různé druhy masáží, kosmetické balíčky a podobně? S PayMe website si vystavíte produkty nebo služby bez potřeby vlastní platební brány.

Mobilní web

O nic se nemusíte starat. Vaše webové stránky jsou krásné v mobilu, tabletu i desktopu. Responzivní a mobilní v kterémkoliv zařízení. Váš web je dostupný a krásný jak má být.

Aktualizace / Úpravy

Aktualizovat a upravovat vlastní webové stránky si můžete kdykoliv v přehledném průvodci. Každou změnu si ověříte v náhledu, který vidíte jen Vy. Pokud jste spokojeni se změnou, kliknete na aktualizovat a změny se ihned objeví na online verzi Vašich webových stránek.

Je toho více

Mít vlastní webové stánky opravdu nemusí být komplikované. S PayMe website dostanete ke své webové stránce mimo všech níže i výše vyjmenovaných služeb také PayMe online podporou a garanci spokojenosti.

Neomezený prostor na serveru

Neomezený přenos dat

Vlastní doména

Formuláře

24/7 podpora

Odkazy na sociální media

Vlastní Favicona


Vyberte si balíček

Začněte hned a vyzkoušejte si jak je tvorba webových stránek pomocí PayMe online průvodce jednoduchá. Připravili jsme pro vás dva balíčky.

Co je v balíčku Web Zdarma?

S balíčkem Web Zdarma si může kdokoliv vytvořit webovou stránku, která obsahuje základní informace jako adresa podniku, kontaktní formulář, mapu s propojením na navigaci pomocí googlu, fotku, popis podnikání a krásnou fotkou přes celou domovskou stránku s uvítací větou a krátkým popisem.

Tento balíček Web Zdarma také nabízí možnost ihned vystavit dárkový poukaz, speciální nabídku nebo produkty na prodej.

Jak vypadá Web Zdarma?


17

Web Premium

Možnosti platby:

Roční - €204.00

(€17.00 měsíčně)

nebo

Měsíčně - €20.00

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Co je v balíčku Web Premium?

S balíčkem Web Premium získáte plnohodnotnou webovou stránku, vlastní doménu zdarma* a přístup ke všem sekcím, které jsou popsány výše.

Vytvořit si webovou stránku, která ohromí všechny kolem Vás, návštěvníky, klienty i konkurenci je opravdu jednoduché pomocí srozumitelného průvodce sekcí. PayMe website podpora je vždy na dosah ruky.

Jak vypadá Web Premium?


Business balíčky

Tyto balíčky jsou určené pro ty, kteří chtějí vydělávat tvorbou webových stránek. PayMe website průvodce je tak jednoduchý, vytvářejte webové stránky pro své známé nebo začnete díky PayMe website průvodci podnikat.

100

Business
 • Online průvodce pro tvoření
  webových stránek

 • 20 webových stránek

 • 4 Euro zpět
  z každé měsíční platby za vytvořené a spravované webové stránky.

 • Kdykoliv přejdi na Pro Plus

Zakoupit

400

Business Plus
 • Online průvodce pro tvoření
  webových stránek

 • 80 webových stránek

 • 5.6 Euro zpět
  z každé měsíční platby za vytvořené a spravované webové stránky.

Zakoupit

Ceny jsou uvedeny bez DPH