Brevnovka – Restaurace

Restaurace Břevnovka se nachází v hlavním městě České republiky - v Praze a to v části nazvané ... Břevnovka.
Brevnovka - Restaurace v Praze
Více
  • Hotová webová stránka
  • Rychlé natáčení
  • Responsivní design
  • Základní SEO
  • SSL certifikát
  • Napojena doména
  • Týdenní zálohy
  • Zabezpečení
  • Zdarma aktualizace
Informace o projektu

Břevnovka je moderní restaurace, kde se propojením architektury litého betonu, poctivého truhlářského řemesla a světel budete cítit dobře. Ideální místo k posezení s rodinou, přáteli či partnerem a vychutnání široké nabídky jídel a nápojů.

Restaurace Břevnovka měla svou starou stránku, ale nesloužila tak jak by měla a ten kdo jí dělal, nebyl k mání. Říkáme tomu – klasický případ. Jedním z hlavních požadavků klienta bylo, aby web byl responsivní, to znamená přístupný a rychlý z mobilních přístrojů, možnost doplňovat si sám své týdenní menu, funkční rezervační formulář a také online prodej dárkových poukazů a speciálních nabídek. Majitel Břevnovky věděl sám velice dobře, jak chce svůj web využívat a proto s nim byla velice jednoduchá a skvělá spolupráce. Naši experti vytvořili z naší stránky na klíč pro restaurace, stránku, která odpovídala přesně požadavkům Břevnovky.

Ihned, když navštívíte webovou stránku brevnovka.cz, tak máte jasně na očích nejžádanější prvky, jako denní menu a rezervace. Ihned pod těmito prvky jsou umístěny akční tlačítka jako telefon, navigace a email kontakt. Jakýkoliv návštěvník této stránky ihned ví a má k dispozici informace, pro které na webovou stránku přišel. Podívejte se na webovou stránku restaurace Břevnovka sami. Je to velice pěkná webová stránka pro typ podniku v oboru Gastro. Vaše stránka může být také tak profesionální a funkční a to během jednoho dne.

Sdílejte tuto stránku
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Více naší práce
Mexican Restaurant website

El Amigo Muerto

El Amigo Muerto is very popular Mexican restaurant in the town of Ostrava – Czech Republic. Owner had an outdated website managed by a family member. We’ve found this to be story of many small businesses. Family member or friend is managing website.

Více informací »
Eko Kolovratok Slovakia

Eko Kolovratok

Eko Kolovratok is a Slovakian company specializing in clothing rental. Their main specialty is the rental of a brand name clothes for babies and small children. Very interesting concept.

Více informací »
MS Training - Management systems training Bratislava

MS Training

MS Training is a Slovakian training and coaching company providing trainings and certification in different areas of coaching. MS Training specializes in employee continuous education and certification.

Více informací »