Břevnovka je moderní restaurace, kde se propojením architektury litého betonu, poctivého truhlářského řemesla a světel budete cítit dobře. Ideální místo k posezení s rodinou, přáteli či partnerem a vychutnání široké nabídky jídel a nápojů.

Restaurace Břevnovka měla svou starou stránku, ale nesloužila tak jak by měla a ten kdo jí dělal, nebyl k mání. Říkáme tomu – klasický případ. Jedním z hlavních požadavků klienta bylo, aby web byl responsivní, to znamená přístupný a rychlý z mobilních přístrojů, možnost doplňovat si sám své týdenní menu, funkční rezervační formulář a také online prodej dárkových poukazů a speciálních nabídek. Majitel Břevnovky věděl sám velice dobře, jak chce svůj web využívat a proto s nim byla velice jednoduchá a skvělá spolupráce. Naši experti vytvořili z naší stránky na klíč pro restaurace, stránku, která odpovídala přesně požadavkům Břevnovky.

Ihned, když navštívíte webovou stránku brevnovka.cz, tak máte jasně na očích nejžádanější prvky, jako denní menu a rezervace. Ihned pod těmito prvky jsou umístěny akční tlačítka jako telefon, navigace a email kontakt. Jakýkoliv návštěvník této stránky ihned ví a má k dispozici informace, pro které na webovou stránku přišel. Podívejte se na webovou stránku restaurace Břevnovka sami. Je to velice pěkná webová stránka pro typ podniku v oboru Gastro. Vaše stránka může být také tak profesionální a funkční a to během jednoho dne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.