CK TRAVEL is IN je slovenská cestovní agentura se sídlem v Bratislavě. CK Travel is IN je IN vám ponúka pobyty do celého sveta plné zážitkov so slovenskými sprievodcami, ktorí žijú v krajine, ktorú navštívite.

Vďaka nim sa dostanete na miesta, ktoré sú turistom neprístupné, ochutnáte miestnu gastronómiu, navštívite miestne vychytávky, ktoré nie sú v bedekroch a o ktorých ako turisti ani netušíte. Pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnu dovolenku a zdravý životný štýl organizujeme spolu so Zorou Czoborovou fitpobyty v zaujímavých destináciách, ktoré sú okrem cvičenia, relaxu, zábavy spojené aj s poznávaním krajiny, miestnej gastronómie a zaujímavostí. Dostali jsme příležitost vytvořit nový přehlednější web a myslím že se nám to povedlo.

Webová stránka cestovní kanceláře, by měla podle nás být v prvé řadě přehledná a ihned ukázat nejaktuálnější nabídku pobytů. Na této webové stránce se přidávaly některé speciální prvky, jako například jednoduchost ovládání a přidávání pobytů pro klienty. Dále speciální pole, jako cena pobytu, amenities, druh dopravy, druh stravy a podobně.

Travel Is In má velice pěknou webovou stránku, podívejte se a vřele doporučujeme si přes tuto kancelář objednat i váš příští pobyt v zahraničí.

Celý web trval dva týdny díky některým speciálním funkcím, ale i tak je to nádhera mít takovou stránku za tak krátký čas. Stránka je nachystána na sdílení na sociálních sítích, přes sms a messenger.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.