CK TRAVEL is IN Slovakia

CK TRAVEL is IN je slovenská cestovní agentura se sídlem v Bratislavě. Naša CK Travel is IN je IN-á. Ponúkame vám pobyty do celého sveta plné zážitkov so slovenskými sprievodcami, ktorí žijú v krajine, ktorú navštívite.
Travel Is In Slovakia - Cestovní kancelář Bratislava
Více
  • Hotová webová stránka
  • Rychlé natáčení
  • Responsivní design
  • Základní SEO
  • SSL certifikát
  • Napojena doména
  • Týdenní zálohy
  • Zabezpečení
  • Zdarma aktualizace
Informace o projektu

CK TRAVEL is IN je slovenská cestovní agentura se sídlem v Bratislavě. CK Travel is IN je IN vám ponúka pobyty do celého sveta plné zážitkov so slovenskými sprievodcami, ktorí žijú v krajine, ktorú navštívite.

Vďaka nim sa dostanete na miesta, ktoré sú turistom neprístupné, ochutnáte miestnu gastronómiu, navštívite miestne vychytávky, ktoré nie sú v bedekroch a o ktorých ako turisti ani netušíte. Pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnu dovolenku a zdravý životný štýl organizujeme spolu so Zorou Czoborovou fitpobyty v zaujímavých destináciách, ktoré sú okrem cvičenia, relaxu, zábavy spojené aj s poznávaním krajiny, miestnej gastronómie a zaujímavostí. Dostali jsme příležitost vytvořit nový přehlednější web a myslím že se nám to povedlo.

Webová stránka cestovní kanceláře, by měla podle nás být v prvé řadě přehledná a ihned ukázat nejaktuálnější nabídku pobytů. Na této webové stránce se přidávaly některé speciální prvky, jako například jednoduchost ovládání a přidávání pobytů pro klienty. Dále speciální pole, jako cena pobytu, amenities, druh dopravy, druh stravy a podobně.

Travel Is In má velice pěknou webovou stránku, podívejte se a vřele doporučujeme si přes tuto kancelář objednat i váš příští pobyt v zahraničí.

Celý web trval dva týdny díky některým speciálním funkcím, ale i tak je to nádhera mít takovou stránku za tak krátký čas. Stránka je nachystána na sdílení na sociálních sítích, přes sms a messenger.

Sdílejte tuto stránku
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Více naší práce
Mexican Restaurant website

El Amigo Muerto

El Amigo Muerto is very popular Mexican restaurant in the town of Ostrava – Czech Republic. Owner had an outdated website managed by a family member. We’ve found this to be story of many small businesses. Family member or friend is managing website.

Více informací »
Eko Kolovratok Slovakia

Eko Kolovratok

Eko Kolovratok is a Slovakian company specializing in clothing rental. Their main specialty is the rental of a brand name clothes for babies and small children. Very interesting concept.

Více informací »
MS Training - Management systems training Bratislava

MS Training

MS Training is a Slovakian training and coaching company providing trainings and certification in different areas of coaching. MS Training specializes in employee continuous education and certification.

Více informací »