Hypotekarne stredisko je klient se sídlem v Bratislavě a zabývá se úvěrovým poradenstvím a celkovou přípravou a nastavením procesu výběru úvěru. Hypotekárne stredisko zajišťuje klientům výběr nejvýhodnějších úvěrů na trhu. Webová stránka hypotekárneho strediska byla ve stavu volání o pomoc.

Majitelka hypotekraneho strediska viděla stránku a cestovní kanceláře Travel Is In Slovakia a rozhodla se nás kontaktovat. Líbila se jim jednoduchost a funkčnost webové stránky a po jednou telefonním rozhovoru jsme se pustili do práce.

Nová webová stránka pro Hypotekarne stredisko byla hotová za dva dny.

hyptekarnestredisko.sk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hypotekarne stredisko is another of our european clients with offices in the capital of Slovakia – Bratislava. Business of Hypotekarne stredisko is mainly to provide clients with the best available mortgage options available. Since their old website was total mess, client was frustrated for some time, but was really hesitant to make the move and contact someone to re-design his website.

It was until he met the owner Bratislava’s travel agency Travel Is In. Because they loved the design and layout of Travel Is In website, client reached out to us and asked for much needed help.

This project was really simple and was finished, completed and on domain in 2 days.

Client was speechless and super happy with the new website – hyptekarnestredisko.sk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.