Mexická restaurace – El Amigo Muerto

El Amigo Muerto je jedna z nejpopulárnějších restaurací v Ostravě Porubě, která se specializuje na Mexickou kuchyni. Webové stránky El Amigo Muerto byly celkově zastaralé a nefunkční.
Webová stránka pro mexickou restauraci
Více
  • Hotová webová stránka
  • Rychlé natáčení
  • Responsivní design
  • Základní SEO
  • SSL certifikát
  • Napojena doména
  • Týdenní zálohy
  • Zabezpečení
  • Zdarma aktualizace
Informace o projektu

El Amigo Muerto je jedna z nejpopulárnějších restaurací v Ostravě Porubě, která se specializuje na Mexickou kuchyni. Na stránce pracoval rodinný příslušník, který to dělal jako koníček a tak to taky dopadlo. Nicméně, majitel nás oslovil s přáním předělání webu. Na stránce pracoval rodinný příslušník, který to dělal jako koníček a tak to taky dopadlo. Nicméně, majitel nás oslovil s přáním předělání webu.

Stránku jsme přizpůsobili tak, aby byla vyhledatelná na Google a aby ji návštěvníci mohli sdílet na sociálních sítích.

Tento projekt spadá do kategorie hotových webových stránek a tudíž webová stránka pro Mexickou restauraci byla hotová za jeden den.

Není důvod, aby jste na váš web čekali. Neztrácejte čas s IT firmami, které vás budou tahat za nos. Kontaktujte nás ještě dnes a profesinální funkční web můžete mít již zítra. I když nebudete vědět kde začít, my vám web zhotovíme za vás.

A budete ho mít zítra, se vším všudy.

Sdílejte tuto stránku
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Více naší práce
Mexican Restaurant website

El Amigo Muerto

El Amigo Muerto is very popular Mexican restaurant in the town of Ostrava – Czech Republic. Owner had an outdated website managed by a family member. We’ve found this to be story of many small businesses. Family member or friend is managing website.

Více informací »
Eko Kolovratok Slovakia

Eko Kolovratok

Eko Kolovratok is a Slovakian company specializing in clothing rental. Their main specialty is the rental of a brand name clothes for babies and small children. Very interesting concept.

Více informací »
MS Training - Management systems training Bratislava

MS Training

MS Training is a Slovakian training and coaching company providing trainings and certification in different areas of coaching. MS Training specializes in employee continuous education and certification.

Více informací »