Topení palivové dřevo

Topení palivové dřevo je místní dodavatel kvalitního palivového dřeva.
Topeni palivove drevo Dresler
Více
  • Hotová webová stránka
  • Rychlé natáčení
  • Responsivní design
  • Základní SEO
  • SSL certifikát
  • Napojena doména
  • Týdenní zálohy
  • Zabezpečení
  • Zdarma aktualizace
Informace o projektu

Topení palivové dřevo se zabývá se prodejem a dodávkou palivového dřeva v okolí města Fulnek. Nabízí široký sortiment tvrdého a měkkého palivového dřeva. Topení palivové dřevo pracuje s klienty na základě dlouhodobých vztahů a to většinou přes telefonické objednávky. Klientům bylo jasné, že potřebují být prezentováni online, to znamená mít webovou stránku. Sami klienti si o stránku žádali, když se sami ozývali a říkali, že je nemohli najít a tak použili konkurenci.

A to samozřejmě nikdo, jako podnikatel nechce. Stránku pro Topení palivové dřevo s.r.o. jsme vytvořili na základě letáku, který používají pro své klienty. Webová stránka byla hotová během jednoho dne a další den byla na doméně topenipalivovedrevo.cz, tak jak si klient přál.

Klient ocenil, že opravdu nemusel nic dělat, naši experti zhotovili web dle dostupných informací a na základě webových stránek na klíč, které jsou zhotoveny dle expertů a dle chování klienta, tedy návštěvníka webové stránky.

Návštěvník webu má k dispozici ihned všechny informace, pro které na web přišel. O firmě, co firma dělá, její nabídka, co nabídka obsahuje, jak koupit dárkový poukaz, jak kontaktovat a vše je nádherně propojeno s profesionálním designem. Webová stránka je taky nádherná na mobilních přístrojích a tabletech. Podívejte se na webovou stránku topenipalivovedrevo.cz a posuďte sami. Webová stránka se vším všudy za jeden den.

Objednejte si svou webovou stránku ještě dnes u Periscope Media.

Sdílejte tuto stránku
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Více naší práce
Mexican Restaurant website

El Amigo Muerto

El Amigo Muerto is very popular Mexican restaurant in the town of Ostrava – Czech Republic. Owner had an outdated website managed by a family member. We’ve found this to be story of many small businesses. Family member or friend is managing website.

Více informací »
Eko Kolovratok Slovakia

Eko Kolovratok

Eko Kolovratok is a Slovakian company specializing in clothing rental. Their main specialty is the rental of a brand name clothes for babies and small children. Very interesting concept.

Více informací »
MS Training - Management systems training Bratislava

MS Training

MS Training is a Slovakian training and coaching company providing trainings and certification in different areas of coaching. MS Training specializes in employee continuous education and certification.

Více informací »