Topení palivové dřevo se zabývá se prodejem a dodávkou palivového dřeva v okolí města Fulnek. Nabízí široký sortiment tvrdého a měkkého palivového dřeva. Topení palivové dřevo pracuje s klienty na základě dlouhodobých vztahů a to většinou přes telefonické objednávky. Klientům bylo jasné, že potřebují být prezentováni online, to znamená mít webovou stránku. Sami klienti si o stránku žádali, když se sami ozývali a říkali, že je nemohli najít a tak použili konkurenci.

A to samozřejmě nikdo, jako podnikatel nechce. Stránku pro Topení palivové dřevo s.r.o. jsme vytvořili na základě letáku, který používají pro své klienty. Webová stránka byla hotová během jednoho dne a další den byla na doméně topenipalivovedrevo.cz, tak jak si klient přál.

Klient ocenil, že opravdu nemusel nic dělat, naši experti zhotovili web dle dostupných informací a na základě webových stránek na klíč, které jsou zhotoveny dle expertů a dle chování klienta, tedy návštěvníka webové stránky.

Návštěvník webu má k dispozici ihned všechny informace, pro které na web přišel. O firmě, co firma dělá, její nabídka, co nabídka obsahuje, jak koupit dárkový poukaz, jak kontaktovat a vše je nádherně propojeno s profesionálním designem. Webová stránka je taky nádherná na mobilních přístrojích a tabletech. Podívejte se na webovou stránku topenipalivovedrevo.cz a posuďte sami. Webová stránka se vším všudy za jeden den.

Objednejte si svou webovou stránku ještě dnes u Periscope Media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.